Hakkımızda

Web sayfamıza hoş geldiniz..

Elvstrøm yelkenlerinin ilk tohumları ise, 1954 yılında Danimarkalı efsane yelkenci Paul Elvstrøm tarafından, çocukluk evinin bahçesinde diktiği yelkenler ile atıldı.

Yıllar sonra, Avrupa’nın en büyük üreticisi konumuna gelen Elvstrøm, 2008 yılı başında yetkili üretici olarak, Moby Marine ile anlaşmıştır. 

Yarış, Gezi tekneleri ve One Design sınıfları için her türlü yelkenin üretimi, onarım ve bakımları Marmaris’te kurulu fabrikamızda gerçekleştirilmektedir.

Her yelkenli teknenin farklı bir yelkene ihtiyaç duyması gibi her yelkencinin de yelkenleri ile ilgili beklentileri farklıdır.Moby Marine centerboard sınıflarından yatlara uzanan geniş bir tekne yelpazesinde yarışan yelkenciler tarafından kurulmuştur.Bu tecrübe yüksek müşteri memnuniyetini sağlamakta en büyük yardımcımızdır.

Moby Marine'i kurarken amacımız , kumaşından dikiş ipliğine her türlü malzemenin en kalitelisini kullanarak makul fiyatlara yelken üretilebileceğini ispatlamaktı.Şimdi arkasında 1000 sürekli müşterisinin desteğine sahip , artan talepleri karşılayabilmek için aralıksız olarak büyüme zorunluluğu hisseden bir şirket olarak amacımıza ulaşmanın gururunu yaşamaktayız.

Bugün Moby Marine , Marmaris'te 450 m2  alana kurulu yelken imalat tesisi , bilgisayar destekli dizayn ve kesim sistemleri , son teknoloji makine parkı ve eğitimli personeli ile Akdeniz'de bir Türk markasıdır.

Ekibimiz

mpamir   ali
     
Mehmet Pinhan Pamir
GM-Dizayn ve Üretim
e-mail: pamir@mobymarine.com.tr
  Ali Öztürk 
Üretim ve Pazarlama
e-mail: ali@mobymarine.com.tr